Anna tagasisidet

PODCAST

Havas Marketing 360

saade@havas.ee

Havas Academy alustab!

Idea360

+372 669 1000 info@idea.ee

Reklaami- ja turundusmaailm on alati loovust ligitõmbav valdkond. Ajalooliselt on tekkinud isegi kujutelm kui millestki omajagu glamuursest ja meeletult lõbusast. Teisalt, nagu ütleb saates Havas Creatve loovjuht Kadi Hugo, oleme agentuuris ikkagi klienditeenindajad. Milliseid oskusi on loovagentuuris vaja, kui lihtne või keeruline on uusi inimesi leida ning millist rolli mängib seejuures Havas Academy praktikaprogramm, sellest värskes saates räägimegi. Lisaks Kadi Hugole jagavad mõtteid Havas Creative juht, klienditiimi juht ja turundusstrateeg Kristi Jõeäär ning Nitro Krew produktsioonitiimi juht ja Havas Academy vilistlane Laura Reimann.

0:00 / 0:00

Havas Academy alustab!

Muuhulgas kuuleme saatest, et kui disainereid ja kunstilisi juhte koolitatakse Eestis piisavalt, siis näiteks loovkirjutajate ehk copywriteritega on olukord keerulisem – seda ei õpetatagi. Kuigi võiks, näiteks lisaainena.

Räägime ka sellest, kuidas alustada – kui disainerile sobib agentuur ka esimeseks töökohaks, siis turundusstrateegile pigem mitte. Miks see nii on?

Saate teises pooles tutvustame aga Havas Academy praktikaprogrammi. Kuu aega kestvat intensiivset tööd agentuuris, kus klientideks päris firmad oma päris väljakutsetega. Oma kogemusi jagab akadeemia vilistlane ja tänane Havase tiimijuht Laura Reimann.

Kommentaarid

Teavita mind uuest saatest

Varasemad saated

PODCAST
Toomas Tepomes: iga ettevõte peab mõtlema ‘digital first’
Kuula
PODCAST
Havas Academy alustab!
Kuula
PODCAST
Marko Lepik: reaktsioonide mõistmine ja juhtimine aitab edasi tervet meeskonda
Kuula
PODCAST
Margus Nõlvak: isiklik tulemustasu lõhub meeskonda
Kuula