Anna tagasisidet

PODCAST

Idea360

saade@idea.ee

Idea360 25: Hando Sinisalu – eestlased eelistavad praktilisi konverentse

Idea360

+372 669 1000 info@idea.ee

Teisel ja kolmandal novembril toimuva iga-aastase digiturunduse konverentsi Best Internet eel on turundussaate Idea360 külaliseks Hando Sinisalu.  Konverentside pikaajalise produtsendina räägib Hando nii Best Internet ajaloost kui ka siinsete konverentside eripäradest. Vestlust juhib Idea digitaalse innovatsiooni juht Joao Rei.

0:00 / 0:00

Idea360 25: Hando Sinisalu – eestlased eelistavad praktilisi konverentse

Idea360-l on rõõm anda ühele õnnelikule saatekuulajale võimalus võita pilet Best Internet konverentsile. Loosimises osalemiseks ei tule teha midagi muud, kui täita Idea360 tagasisideuuring. Ühe õnneliku võitja loosime välja 31 oktoobril. Kõik need, kes küsitluse juba täitnud, osalevad loosis automaatselt.

Webinaride tulekuga ennustati kümmekond aastat tagasi, et nö. päriskonverentside aeg on läbi saamas. Tema sõnul on aga reaalsus midagi muud. Selle asemel näeme aina uusi konverentse ning meiegi piirkonnas on mitmeid suuri rahvusvahelisi konverentse, mis toovad kohale tuhandeid inimesi. Vaatamata Helsinkis toimuvale Nordic Business Forumile või Vilniuses toimuvale Loginile on ka Eesti konverentsid publikust pungil.

Hando Sinisalu

Hando on veendunud, et Eesti konverentside tase on kõrge ja võrreldes näiteks lõunanaabritega on eestlased ka rohkem “konverentsiusku”. Siinseid konverentse iseloomustab tema sõnul praktiline suunitlus, mistõttu pakub ka näiteks Best Internet võimalust kuulata enam kui 50 esineja näpunäiteid, kuidas teha digiturundust parimal võimalikul moel, olgu huvipakkuvaks valdkonnaks sotsiaalmeedia, otsimootori või emaili turundus,  bännerreklaam ja erilandused või sisuturundus – Best Internet püüab katta neid kõiki.

Hando Sinisalu, Kuldar Kullasepp, Joao Rei

Kommentaarid

Teavita mind uuest saatest

Varasemad saated

PODCAST
Birgit Jurin: e-posti turundus on üks efektiivsemaid
Kuula
PODCAST
Lauri Pildre & Ilona Furdi: Kõige olulisem on selge kodulehe eesmärk ja selle sisu
Kuula
PODCAST
Kairi Killing & Sandra Raju: influencer olgu kaasatud juba kampaania planeerimisel
Kuula
PODCAST
Meil on uus nimi!
Kuula