Anna tagasisidet

PODCAST

Havas Marketing 360

saade@havas.ee

Margus Nõlvak: isiklik tulemustasu lõhub meeskonda

Idea360

+372 669 1000 info@idea.ee

2016ndal aastal Tallinna Direktorite Klubi poolt aasta noor juhi tiitliga pärjatud Ülemiste Cityt arendava Mainor Ülemiste juht Margus Nõlvak avaldas täpselt aasta eest Delfis palju tähelepanu pälvinud artikli, kus nägi järgmise suure muutusena majanduses muutusi juhtimises ja juhtides. Nüüd, aasta hiljem, räägime turundus- ja ettevõtlussaates Havas Marketing 360 Nõlvaku juhtimispõhimõtetest, meeskonna arendamisest ja sellest, kas ja kuidas on ta pidanud oma seisukohti muutma näiteks müügiorganisatsioonis tulemustasu maksmisel.

0:00 / 0:00

Margus Nõlvak: isiklik tulemustasu lõhub meeskonda

Noore tippjuhina on Nõlvaku põhimõtted inimeste ja organisatsoonide juhtimisel teataval määral kindlasti erinevad nö. vanema põlvakonna juhtide omadest. Näiteks toob ta välja, et noored juhid harrastavad tihti usaldusel põhinevat juhtimisstiilis samas kui vanemad juhid kipuvad olema kontrollivamad. Usaldamine, vajaduste märkamine ja kuulamisoskus on need märksõnad, mida edukas meeskonna ja ettevõtte juht peab üha rohkem oskama. Samuti on tema sõnul oluline näha kolleegi inimesena, mitte töötajana.

Saate esimeses pooles räägib Margus Nõlvak meeskonna olemuse ja arendamise põhimõtetest tuues paralleele meeskonnaspordiga. Saame teada, miks Ülemiste Cityt arendav ettevõtte ei otsi oma ridadesse ilmtingimata just kinnisvara taustaga inimesi ning miks ei peab Nõlvak CV-st olulisemaks kõhutunnet. 

Teises pooles räägime aga motivatsioonist, täpsemalt tulemustasude maksmisest müügiorganisatsioonis. Nõlvaku sõnul kirutab ta üha rohkem alla seisukohale, et individuaalsed tulemustasud pärsivad meeskonna arengut. Miks see nii on, seda kuula saatest.

Kommentaarid

Teavita mind uuest saatest

Varasemad saated

PODCAST
Toomas Tepomes: iga ettevõte peab mõtlema ‘digital first’
Kuula
PODCAST
Havas Academy alustab!
Kuula
PODCAST
Marko Lepik: reaktsioonide mõistmine ja juhtimine aitab edasi tervet meeskonda
Kuula
PODCAST
Margus Nõlvak: isiklik tulemustasu lõhub meeskonda
Kuula